Průvodce táborem Větrného klanu v lese

7. prosince 2011 v 20:03 | Misha

Vítej v našem táboře! Já jsem Jednofousek, válečník Větrného klanu, nejlepšího klanu v lese.
Náš tábor jsi neviděl když jsi sem přicházel že ano? To protože je skvěle schovaný na jediném krytém místě na planinách. Je to písčitá propadlina v zemi, obrostlá kručinkou. Starší vypráví že náš první velitel, Větrná hvězda, vyšla z Hvězdného klanu a tlapkou vyhloubila pro nás tohle místo kde žijeme.
Zmáčkni si k sobě tohle trní a budeš moct se podívat do středu tábora. Hluboce se nadechni. Není čerstvý vzduch skvělý? Je plný života a energie. Nevím proč tyhle ostatní klany žijí tam kde jsou. Kdybych nemohl celý den a noc vidět oblohu, asi bych se zbláznil!
Proto válečníci spí zde, pod hvězdami, kde nás naši předkové vidí. Dává nám to speciální propojení s Hvězdným klanem. Musíme se vypořádat s mnoha problémy a nebezpečím, ale když je vidím nahoře před tím než zavřu oči, vím že nás sledují.
Starší a koťata venku ale spát nemůžou, tak jsme pro ně postavili doupata okolo kručinkové zdi. A velitel má doupě za Dlouhou skálou, ale většinou tam nespí. Vysoký měsíc rád spí s námi, venku.
Co je Dlouhá skála? To je velký kámen támhle, kde Vysoký měsíc mluví ke klanu a provádí ceremonie.
Slyšíš to? To je učedník volající z Vyhlídkové skály. To znamená že máme nevítaného hosta na našem území! Radši půjdu je vyhnat.
Díky za návštěvu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bubble Bubble | 8. prosince 2011 v 15:13 | Reagovat

Pěkné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Kopírování je povoleno pouze s odkazem na náš blog! Překlady jsou povoleny jsen s vysloveným slouhlasem Mishy!