Průvodce táborem Větrného klanu u jezera

9. prosince 2011 v 16:14 | Misha

Nemůžeš si pospíšit? Asi je pravda to co ostatní říkají o tom že Větrné kočky jsou rychlejší než ostatní! pojď, honem!
Teď se zastav a podívej dolů. Vidíš kam ukazuje můj ocas? To je náš tábor. Moc chráněně nevypadá co? Okolo nevidíš žádné stromy nebo kameny. Ale nad ničím nepřemýšlej! Vidíš kolik je dole hlav? Půlka našich válečníků je v táboře, sledují tě a brousí si drápy. Nikdo neprojde těmihle kopci bez toho abychom ho viděli!
Určitě taky víš že jsem Havraní pírko, a přivedl jsem Větrný klan na tohle místo.
Pojď. Rychle! Následuj mě dolů-pokud mi stačíš!
Teď jsme uvnitř. Buď potichu a dívej se jen tam kam ti řeknu.
Tento obří kámen je Dlouhá skála, kde Vouskatý měsíc mluví ke klanu. Jo, je tady spoustu takových kamenů ale tenhle je největší. Přestaň se ptát na blbé otázky! Přestaň se ptát na cokoliv!
Tenhle trnitý keř vedle balvanu je školka. Pomalu pojď dál- vystrašil jsi koťata! Teď, vidíš tenhle kámen? Vidíš velkou puklinu v něm? Smrdí to tu jako myší žluč, že jo? Náš léčitel, Hnědouš právě řeší problém s klíšťaty v táboře. Větrný klan je musel posbírat při putování- všechny jsou na stromech a mokřinách. Fuj! Jinak, Hnědouš si své zásoby dává sem. Nemocné kočky tu spí taky. Pokud se ptáš mě, čerstvý vzuch je nejlpší medicína. Ale co o tom vím?
Vidíš tunel pod tím kručinkovým tunelem v rohu? Vede do starého doupěte jezevce. Nikdy by jsi mě nenašel spát uvnitř. Stále to smrdí po jezevci. Spím pod hvězdami, poblíž mích válečnických předků. Nedívej se dovnitř. Rychloun by tě mohl podrápat. Je do teď doupě starších.
Takže tohle je náš tábor. Můžeš Vouskatému měsíci vyřídit že jsem udělal všechno co jsem měl. Teď jdi! Jdi do kopce a dál dokud neuvidíš hodně velkých zvířat s kopyty. Dál je území Říčního klanu- možná se podělí o svá tajemství s tebou oni, jako další.
A pamatuj..budu tě sledovat jak odcházíš!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Kopírování je povoleno pouze s odkazem na náš blog! Překlady jsou povoleny jsen s vysloveným slouhlasem Mishy!