Levhartí hvězda vypráví: Nebezpečné spojenectví

17. prosince 2011 v 16:22 | Misha

Jak se opovažuješ mě soudit? Byl jsi někdy velitelem klanu? Měl jsi někdy osud mnoha koček ve svých tlapkách? Čelil jsi někdy ohni,potopě,jedu,hladovění,predátorům a dvounožcům, všemu v průběhu několika krátkých období? Koťata a starší umírali před míma očima. Já jsem byla nucena sedět opodál a nechat aby se tohle dělo?
Jsem dobrá velitelka. Vybírám si dobrá řešení a držím se jich. Řeším špatné chování férově, ostrým trestem. Moji válečníci mě respektují a následovali by mě na konec řeky kdybych jim po nařídila.
Rozeznám sílu když ji uvidím. Pověz mi tohle-proč bylo pro Křivého měsíce dobře všechno to uznáváni pomoci od těch bláznivých Hromových válečníku, ale špatné uznání pomoci od Tygřího měsíce? Měl plán pro les-vizi pro všechny klany! Pokud by jsi ho potkal, pochopil by jsi. Věděl čím jsme prošli a jak nám pomoci. Větrný klan a Hromový klan by se k nám brzy přidali, tím jsem si jistá.
Jako jeden klan, budeme vládnout lesu. Žádná kočka nebude hladová. Vždy bude dost kořisti-v řece,lese nebo na planinách-všechny kočky budou k užitku.
Proč by jsme měli plýtvat energii v bojích proti sobě když naši nepřátelé jsou psi,jezevci a dvounožci? Se spojenými silami všech válečníků můžeme bojovat i proti netvorům dvounožců! Mysli na to co by se stalo! Mysli na to jak by jsme byli silní!
Tygří měsíc věřil v Tygří klan hodně silně. Viděla jsem budoucnost přímo před očima když o tom mluvil. Pokud bych se k němu přidala, on a já by jsme byli jeden velitel. a Vysoký měsíc a Ohnivý měsíc by nás museli následovat. Vím že teď je Tygří měsíc ze všeho obviňován, ale byl to jeho nápad. Až bude všechno hotovo, bude poslouchat mě.
Pokud je Tygří klan nevyhnutelný, tomu věřím, budu radši druhá nejsilnější kočka v lese než odejít od klanu a jen se sama potulovat. Tygří měsíc tam byl. Věděl co je to být sám a slabý. Všechno mi řekl, a já jsem nikdy nechtěla být taková kočka.
Jediná věc která mě znervóznila je, když začal mluvit o kočkách s poloviční krví. Netušila jsem že Skalák je napůl z Hromového klanu když jsem ho jmenovala svým zástupcem. Ale ani on to nevěděl. Ale teď to víme že on a jeho sestra Mlha jsou poloviční kočky. A kočkám s poloviční krví se nedá věřit, řekl Tygří měsíc.
Měl pravdu-pamatuješ co se stalo s Šedým pruhem? Vždy jsem myslela že u nás špehuje a vyčkává na šanci pověděl Hromovému klanu naše tajemství. Na konci nás zradil. Rozpůlené oddanosti nejsou to co Tygří klan potřebuje pokud má přežít problémy které stojí před ním.
Netušila jsem co Tygří měsíc plánoval s kočkami s poloviční krví, ale věděla jsem že něco se musí udělat. Dovolila jsem tu mít v našem táboře několik jeho válečníků aby nás chránili. Nejsou vůbec jako my. Staví kopec z kostí naší kořisti dole u řeky. Mám z toho noční můry....

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bubble Bubble | 17. prosince 2011 v 16:45 | Reagovat

Hustéé xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Kopírování je povoleno pouze s odkazem na náš blog! Překlady jsou povoleny jsen s vysloveným slouhlasem Mishy!