Velitelé

13. listopadu 2011 v 13:24 | Misha

Velitel je srdcem klanu, jejich osobnost se dotýká toho jak válečníci vycházeji jeden s druhým a se světem okolo nich. Na velitelích je položit dobrý příklad a vést své druhy po cestě válečnických zákoníkem. Jsou zodpovědní svolávat klanová shromáždění, jmenovat nové válečníky,učitele,učedníky, a vymýšlet klanovou politiku a strategii s pomocí zástupce a jiné kočky která je vybrána pro radu(normálně léčitelka,starší nebo starší válečníci)
Když se kočka stane velitelem, on nebo ona musí putovat s Měsíčnímu klameni(nebo když se klany přestěhovali k jezeru tak k Měsíční tůni) a promluvit si s Hvězdným klanem. Léčitelka vždy puduje s ním ale na ceremonii ho opustí, při ceremonii velitel dostane osm dalších životů a nové jméno s "hvězda" nebo "měsíc" na konci. (Modrá hvězda,Ohnivý měsíc atd..)
Tenhle proces může být překvapivý a bolestivý, ale pro velitele je důležitý aby byli schopni bojovat co nezuřivěji pro svůj klan a žit dost dlouho aby předali svou moudrost a připravili nového velitele. Při ceremonii, je každý život dán novému veliteli kočkou která byla v jeho životě důležitější.
Když velitel život stratí, on nebo ona se na chvíli zemře, při tom navštíví Hvězdný klan a promluví se svými předky. Když se vrátí zpět, musí se stále vyléčit ze zranění nebo nemoci kterou získal. Léčitelky mohou jednoduše určit o kolik životů už velitel přišel, ale toto číslo je pro ostatní klany skryto.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Kopírování je povoleno pouze s odkazem na náš blog! Překlady jsou povoleny jsen s vysloveným slouhlasem Mishy!