Teritorium Hromového klanu v lese

11. listopadu 2011 v 16:02 | Misha


(1) Tábor Hromového klanu: Schovaný na úpatí pískové srtže a skvěle chráněný ostružiním, tenhle tábor je těžký pro útok ale snadný pro obranu.
(2) Vysoké borovice: Pozor na požírače stromů dvounožců! dělají zemi rozbahněnou, listy hluboko pohřbené a díry vyplněné hnusnou bahnivou vodou.
(3) Velký platan: Jeho větve jsou špičaté a silné až do konce. Mladí učedníci se tady učí šplhat a bojují o to kdy vyleze nejvýše.
(4) Soví strom: Kousek nad zemí je v kmeni díra která je domovem skvrnité sovy které vyléta v noci. Legenda vypráví o mladém učedníkovi Hromového klanu který se naučil tajemství jak lovit v noci jako sova. Každou noc když vyšel měsíc, čekal u paty Sovího stromu. Když sova vylétla, sledoval ji, podle jejího stínu z měsíčního světla. Potom se tenhle učedník stal skvělým velitelem, znamím jako Soví měsíc. Při lovu byl tichý a smrticí jako skvrnitá sova.
(5) Sluneční skály: Teplá tečka ve slunečním světle. Hlavně se udržuj ve střehu, je tu kořist mezi kameny! Před mnoha měsíci, když byla řeka o mnoho širší než dnes, Sluneční skály byli ostrov. Pouze kočky Říčního klanu tam mohly doplavat. Když voda zmizela, Skály se stali částí lesní pevniny, Hromový klan si je převzal. Nedovolili Říčnímu klanu přes jejich teritorium aby tam mohli jít. Pak se odehrálo mnoho bitev mezi dvěma klany o tyhle hladké, sluncem vyhřáte kameny.
(6) Hadí skály: Pozor za jedovaté zmije! Roste zde bylina Kerblík. Jeskyně pod skalami jsou dobrým útočištěm pro nebezpečná zvířata, jako lišky,jezevci a také psy.
(7) Písčitý dolík: Trénovací dolík obrostlý stromy. Válečníci a učedníci se na měkké půdě většinou nemůžou zranit.
(8) Teritorium dvounožců: Labyrint malých hromových stezek a doupat dvounožců. Žijí zde dva různý typy koček: samotáři a mazlíčci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Kopírování je povoleno pouze s odkazem na náš blog! Překlady jsou povoleny jsen s vysloveným slouhlasem Mishy!