Prachovous vypráví: Jak nám Hvězdný klan dal nové místo pro Shromáždění

12. listopadu 2011 v 11:01 | Misha

Když jsme poprvé přišli k jezeru, pamatuju jak jsem se díval dolů z kopce a viděl tmavý obrys skoro na konci, a pomyslel jsem si, Prachovousi, to je ostrov! Řekl jsem to Kapradině, ale ta o tom moc nepřemýšlela.
Ledový jestřáb řekl že by to byl skvělý tábor pro Říční klan. Přemýšlej! Jeden klan si bere celý ostrov! A i tak, jak by mohli jejich koťata a starší přeplavat přes vodu? Ale Hvězdný klan měl jiné plány. Chtěli ostrov jako místo pro shromáždění, místo kde se všechny klany setkávají, jako Čtyři stromy.
Začala velká bouře. Bahňák se snažil zbavit se Jednofouska a jeho vedení nad Větrným klanem, ale my jsme ho vyhnali, dolů ke břehu jezera.Pak blesk zasáhl strom na ostrově a ten spadl na druhou stranu a na Bahňáka. Jednofousek byl pravý velitel Větrného klanu, a na důkaz, Hvězdný klan seslal blesk a udělala nám nové místo pro shromáždění.
Teď, každý úplněk, shromáždění se koná na mýtině uprostřed ostrova, obehnaném keři a stromy. Velitelé se dívají dolů na všechny klany z větve na stromě, s jejich zástupci na kořenech pod nimi.
Je to silné a chráněné místo. a dobré pro všechny, kteří patří ke klanům.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Kopírování je povoleno pouze s odkazem na náš blog! Překlady jsou povoleny jsen s vysloveným slouhlasem Mishy!